Zvolate jazykovou verzi  Prague Airport  Prag Flughafen  Aéroport de Prague  Aeropuerto de Praga  Aeroporto di Praga  Praag Lufthafen  Flygplatsen Prag  Praha Flyplassen  Prag Lufthavn  αεροδρόμιο Πράγα  ישראל  プラハ空港  프라하 공항  letisko Praha  letiště Praha Ruzyně  Аэропорт Прага  Aeroporto de Praga  Prahan lentoasema  Lotnisko Praga  Repuloteren Praga Letiště RuzyněMezinárodní letiště Praha Ruzyně.
ÚVOD | ONLINE PŘÍLETY A ODLETY | MAPA LETIŠTĚ | AEROLINKY NA LETIŠTI | LETIŠTĚ V ČR | MAPA DESTINACÍ | KONTAKT
iNFORMACE letiště
 

DOPRAVA Z A NA LETIŠTĚ

menu ONLINE REZERVACE TAXI PŘEPRAVY Z NA LETIŠTĚ PRAHA
menu MHD - VEŘEJNÁ DOPRAVA
menu MINIBUSY A SMLUVNÍ PŘEPRAVA
menu TAXI Z LETIŠTĚ
 

TERMINÁLY NA LETIŠTI

menu INFORMACE
 

SLUŽBY A NA LETIŠTI

menu RESTAURACE, BARY ATD.
menu OBCHODY A DUTY FREE
menu HOTEL RAMADA
menu HOTEL TRANZIT
menu POŠTA
menu ÚSCHOVNA ZAVAZADEL
 

PRONÁJEM AUT

menu INFORMACE
 

SMĚNÁRENSKÉ SLUŽBY

menu SMĚNÁRNY
menu BANKA
menu BANKOMATY
 

WIFI - INTERNET

menu T-MOBILE HOT SPOT
 

PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI

menu INFORMACE

Cestujete na letiště pravidelně?
Kontaktujete nás pro speciální VIP ceny, které nabízíme jak jednotlivcům tak firmám.
SMS info
Zadejte SMS dotaz ve tvaru: LET, mezera a číslo konkrétního letu (např. LET OK858) a odešlete na číslo 9000609. Následně obdržíte SMS, jenž bude obsahovat podrobné informace o daném letu - termín, hodinu plánového odletu či příletu, destinaci, odkud či kam dané letadlo směřuje, předpokládaný čas odletu nebo příletu, příslušný terminál a typ letadla. Cena jedné SMS - 9 Kč, včetně DPH.

Taxi přepravci z letiště Praha.

70 let letiště Praha


Ceny za přepravu u společnosti Prague Airport Transfers jsou fixní. Cena je obvykle 490 Kč pro skupinu 1 až 4 pasažérů v rámci města Prahy. Přijímají rovněž kreditní karty, jedná se o vozy Škoda Superb a minibusy Mercedes Vito.


Cestujete-li z letiště, ceny Airport Cars jsou regulovány letištním úřadem a jízdné do centra města by mělo stát přibližně 600Kč (min. 500Kč); v případě, že je Vaše destinace dále od centra až 980 Kč. Letištní Airport Cars přijímají rovněž kreditní karty (s možným příplatkem). Jedná se o šedivé vozy VW Passat. Bohužel nemají příliš dobrou pověst (z tisku) Ceny jízdného v Praze : 150.- až 980.-CZK, dle jednotlivých cenových pásem, obsazené 1 až 4 osobami. Při jízdě do více cílů se skládá konečná cena z ceny pásma prvého cíle + 25.-CZK za každý další ujetý km + případně z čekání na přání zákazníka 6.-CZK/min. Jízdné mimo Prahu v ČR 25.-CZK/km (např. Karlovy Vary 3150kč, Plzeň 2250kč, Brno 5500Kč). Ceny jízdného do vybraných destinací v rámci Prahy: Barrandov 600kč, Bohnice 650kč, Žižkov 560kč, Černý Most 770kč, Jižní Město 770kč.

AAA Taxi.
Žluté vozy společnosti AAA naleznete na taxi stanovištích letiště Praha - Ruzyně přímo před příletovými letištními halami. Jedná se o jednoho z nejlepších přepravců taxi v Praze. Avšak i přesto nelze říci, že všichni jejich řidiči jsou spolehliví. Nejčastější stížnosti poukazují na arogantní jednaní řidičů. Buďte rovněž opatrní na reklamní kampaně jenž inzerují ceny např. 150 Kč do Prahy atd. (jedná se o nejbližší destinace od letiště a minimální cenu). Ceny za přepravu se odvíjejí od najetých km 28kč /km + nástupní sazba 40kč + sazba za čekání 6Kč/min. Min. sazba cca.150Kč do destinace poblíž letiště, centrum cca. 600Kč (v dopravní špičce až 650Kč), druhý konec Prahy cca. až 1100kč. Letištní AAA Taxi přijímají rovněž kreditní karty (s možným příplatkem).

Smluvní přepravce z a na letiště Praha Ruzyně.

Taxi varování.
Buďte opatrní na pražské taxikáře, kteří se mohou pokusit Vás ošidit. V současné době se situace pomalu zlepšuje.

Kontakty na letiště
letištní informace
  +420 220 113 314
  +420 220 113 321
adresa: ulice K letišti 1019/6, 161 00 Praha-Ruzyně, ČR
email: info@prg.aero

Modrá linka životního prostředí
   +420 220 111 188

Online letový řád
Spojení na jakékoliv místo na světě si nyní mohou cestující snadno najít díky novému on-line letovému řádu na webu Letiště Praha.
Online jízdní řády
Online Vlakový a Autobusový jízdní řád - zde
Informace o městské hromadné dopravě v Praze - zde
Praha má od Května pravidelné přímé spojení na největší světové letiště v americké Atlantě.
V Ruzyni již přistálo první letadlo společnosti Delta Air Lines na této lince. Nové dálkové spojení bude Delta provozovat zatím čtyřikrát týdně. Od 4. června pak pětkrát týdně. Atlanta je největší letiště světa podle počtu přepravených cestujících.
Tranzit Hotel II
Od 25. ledna 2007 se cestující mohou ubytovat přímo v tranzitním prostoru pražského ruzyňského letiště. Tříhvězdičkový hotel Tranzit II, který provozuje společnost Acron Czech, je součástí letištního konceptu Airport City a má kapacitu 12 pokojů a 20 lůžek. Služby poskytuje zejména tranzitujícím cestujícím.

(C) Prague Airport Transfers s.r.o.| Letiště Ruzyně Praha | Letiště Brno | Letiště Mošnov | Pronájem Limuzíny
RUZYNĚ TAXI PRAHA | LETIŠTĚ PRAHA RUZYNĚ | PRAHA LETISTE | PRAHA LETIŠTĚ | LETIŠTĚ RUZYNĚ INFORMACE | TAXI FAIR PLACE