Zvolate jazykovou verzi  Prague Airport  Prag Flughafen  Aéroport de Prague  Aeropuerto de Praga  Aeroporto di Praga  Praag Lufthafen  Flygplatsen Prag  Praha Flyplassen  Prag Lufthavn  αεροδρόμιο Πράγα  ישראל  プラハ空港  프라하 공항  letisko Praha  letiště Praha Ruzyně  Аэропорт Прага  Aeroporto de Praga  Prahan lentoasema  Lotnisko Praga  Repuloteren Praga Letiště Ruzyně Mezinárodní letiště Praha Ruzyně.
ÚVOD | ONLINE PŘÍLETY A ODLETY | MAPA LETIŠTĚ | AEROLINKY NA LETIŠTI | LETIŠTĚ V ČR | MAPA DESTINACÍ | KONTAKT
iNFORMACE Letiště
 

DOPRAVA Z A NA LETIŠTĚ

menu ONLINE REZERVACE TAXI PŘEPRAVY Z NA LETIŠTĚ PRAHA
menu MHD - VEŘEJNÁ DOPRAVA
menu MINIBUSY A SMLUVNÍ PŘEPRAVA
menu TAXI Z LETIŠTĚ
 

TERMINÁLY NA LETIŠTI

menu INFORMACE
 

SLUŽBY A NA LETIŠTI

menu RESTAURACE, BARY ATD.
menu OBCHODY A DUTY FREE
menu HOTEL RAMADA
menu HOTEL TRANZIT
menu POŠTA
menu ÚSCHOVNA ZAVAZADEL
 

PRONÁJEM AUT

menu INFORMACE
 

SMĚNÁRENSKÉ SLUŽBY

menu SMĚNÁRNY
menu BANKA
menu BANKOMATY
 

WIFI - INTERNET

menu T-MOBILE HOT SPOT
 

PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI

menu INFORMACE

Cestujete na letiště pravidelně?
Kontaktujete nás pro speciální VIP ceny, které nabízíme jak jednotlivcům tak firmám.
SMS info
Zadejte SMS dotaz ve tvaru: LET, mezera a číslo konkrétního letu (např. LET OK858) a odešlete na číslo 9000609. Následně obdržíte SMS, jenž bude obsahovat podrobné informace o daném letu - termín, hodinu plánového odletu či příletu, destinaci, odkud či kam dané letadlo směřuje, předpokládaný čas odletu nebo příletu, příslušný terminál a typ letadla. Cena jedné SMS - 9 Kč, včetně DPH.

MHD Z Letiště Praha

70 let Letiště Praha

Smluvní přepravce z a na Letiště Praha Ruzyně.


Jak se dostat z letiště do centra: Do města se snadno dostanete jedním z autobusů veřejné dopravy, č. 100, 119, 254 a č. 179. Před cestou si musíte koupit lístek v příjezdové hale, v automatu na lístky nebo u prodejců tisku. Cena lístku je pouze 20Kč. Jestliže použijete autobus č. 254 a č. 119. (jezdí každých 15 až 20 minut, cesta trvá okolo 20min) měli byste vystoupit na poslední zastávce s názvem Dejvická, kde můžete přestoupit na linku metra A (podzemní dráha). Do centra města je to několik málo zastávek. Při zakoupení lístku veřejné dopravy za 20Kč získáte přenositelný lístek umožňující cestovat 90 minut. V případě, že vezete větší zavazadla, např. batoh nebo kufr, budete muset zakoupit další, poloviční lístek. Můžete využít rovněž autobus č. 100, který Vás odveze na zastávku metra Zličín, což je žlutá linka (B) vedoucí do centra města (stanice Můstek). Jestliže cestujete v noci, použijte autobus č. 510 (mezi půlnocí a 3.30) jedoucí z letiště k tramvajové smyčce v Divoké Šárce, poté jeďte tramvají 51 na stanici Dejvická nebo dále do centra města (Náměstí Republiky nebo Václavské náměstí).


Pro rychlou dopravu na vlakové nádraží můžete využít spoje Airport Express, který navazuje na odjezdy/příjezdy všech SC Pendolino, vlaků vyšší kvality Eurocity a Intercity. Na tento spoj je aplikován tarif ve výši 45 Kč. Tarif zahrnuje i případnou návaznou cestu na úseku Nádraží Holešovice – Praha Hlavní nádraží a to pokud cestující pokračuje vlaky Českých drah z Hlavního nádraží Airport Express – Terminál Sever 1 – Terminál Sever 2 – Nádraží Holešovice (přestup metro C) – doba cesty cca.30 min

Kontakty na letiště
letištní informace
  +420 220 113 314
  +420 220 113 321
adresa: ulice K letišti 1019/6, 161 00 Praha-Ruzyně, ČR
email: info@prg.aero

Modrá linka životního prostředí
   +420 220 111 188

Online letový řád
Spojení na jakékoliv místo na světě si nyní mohou cestující snadno najít díky novému on-line letovému řádu na webu Letiště Praha.
Online jízdní řády
Online Vlakový a Autobusový jízdní řád - zde
Informace o městské hromadné dopravě v Praze - zde
Praha má od Května pravidelné přímé spojení na největší světové letiště v americké Atlantě.
V Ruzyni již přistálo první letadlo společnosti Delta Air Lines na této lince. Nové dálkové spojení bude Delta provozovat zatím čtyřikrát týdně. Od 4. června pak pětkrát týdně. Atlanta je největší letiště světa podle počtu přepravených cestujících.
Tranzit Hotel II
Od 25. ledna 2007 se cestující mohou ubytovat přímo v tranzitním prostoru pražského ruzyňského letiště. Tříhvězdičkový hotel Tranzit II, který provozuje společnost Acron Czech, je součástí letištního konceptu Airport City a má kapacitu 12 pokojů a 20 lůžek. Služby poskytuje zejména tranzitujícím cestujícím.

(C) Prague Airport Transfers s.r.o.| Letiště Ruzyně Praha | Letiště Brno | Letiště Mošnov | Pronájem Limuzíny
RUZYNĚ TAXI PRAHA | LETIŠTĚ PRAHA RUZYNĚ | PRAHA LETISTE | PRAHA LETIŠTĚ | LETIŠTĚ RUZYNĚ INFORMACE | TAXI FAIR PLACE